Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 250,00 zł.
Opcje przeglądania

Bluzy damskie termoaktywne X-BIONIC

Dzięki proponowanym przez nas damskim bluzom termicznym od X-BIONIC uda się zapewnić ciepło przy zachowaniu pełnego komfortu poruszania się. Ubrania te charakteryzują się relatywnie małą grubością oraz lekką i elastyczną strukturą, nieograniczającą motoryki użytkownika. Można korzystać z nich w formie ocieplenia zakładanego pod strój wierzchni lub stosować jako samodzielny zewnętrzny element ubioru.

Na doskonałe właściwości termoaktywne bluz damskich X-BIONIC składa się wiele technologii unikalnych dla tej marki. System 3D Bionic Sphere, np. poprzez specjalne kanały zlokalizowane w obrębie korpusu, pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała, dostosowując stopień izolacji ciepła do aktywności użytkownika oraz zewnętrznych warunków atmosferycznych. Umieszczony pod wspomnianymi kanałami materiał RodTypePaddings odprowadza i gromadzi w sobie wilgoć, zmniejszając dyskomfort powodowany przez pot. Technologie 37°C CCR-TECHNOLOGY oraz Diffuser świetnie sprawdzają się z kolei podczas treningów, dostosowując poziom termoregulacji do intensywności wysiłku i umożliwiając usuwanie nadmiaru ogrzanego powietrza poza ubranie.

Każda bluza termiczna damska od X-BIONIC to jednak nie tylko doskonałe właściwości termoaktywne, ale również duża wygoda noszenia i wysoka wytrzymałość. Dzięki wykorzystaniu przez producenta rozciągliwego w wielu płaszczyznach materiału jest ona odporna na rozdarcia i trwałe odkształcenia, a jednocześnie zapewnia użytkownikowi niczym nieograniczony zakres ruchów.

Osoby zainteresowane właściwościami, którymi odznaczają się oferowane przez nas termoaktywne bluzy damskie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl