Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 250,00 zł.

X-BIONIC® Energy Accumulator EVO

 

10 lat. Tyle czasu X-BIONIC® zajęło opracowanie i wprowadzenie do produkcji niezwykle popularnego i docenianego modelu z serii Energy Accumulator EVO. W efekcie otrzymujesz męską odzież termoaktywną najwyższej próby.

Kolekcja dla mężczyzn składa się z getrów, zarówno 3/4, jak i pełnej długości i koszulek kompresyjnych z długim rękawem z golfem lub bez. Oprócz wersji w stonowanych kolorach firma X-Technology przygotowała serię Patriot w barwach narodowych wszystkich europejskich krajów, które odnosiły sukcesy w narciarstwie na przestrzeni lat - począwszy od Stanów Zjednoczonych, przez Francję, Niemcy, Austrię, Norwegię, Szwajcarię, Włochy na Rosji kończąc. Nie jest przypadkiem, iż wielu znanych sportowców prezentujących najwyższy poziom wybiera odzież termoaktywną X-BIONIC® z kolekcji Energy Accumulator EVO. 

Męskie getry i koszulki kompresyjne X-BIONIC® Energy Accumulator EVO to produkty, który zapewną Ci odpowiednią izolację od niekorzystnych warunków zewnętrznych podczas zimowych szaleństw, a zarazem ułatwią oraz przyśpieszą regenerację i zwiększą możliwości wysiłkowe Twojego organizmu. Wszystko dzięki dwóm sztandarowym technologiom - systemowi 3D Bionic Sphere® oraz Partialkompression®.

System 3D Bionic Sphere® to kompleks kanałów powietrznych umieszczonych w newralgicznych partiach ciała. Podczas spoczynku gromadzi ciepłe powietrze pomagając Ci ogrzać się w trakcie postoju, natomiast w czasie aktywności transportuje nadmiar wilgoci i ciepłego powietrza, aby utrzymać stałą, optymalną temperaturę 37° C. Cel? Zapewnienie maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Natomiast częściowa kompresja, Partialkompression®, usprawnia przepływ krwi, co pozwala na szybsze usunięcie produktów przemiany materii oraz dostarczenie składników odżywczych do mięśni w celu zmniejszenia zmęczenia i wzrostu wydolności.

Nie zwlekaj - podaruj sobie komfort i bezpieczeństwo na stoku!

Kolekcja męska X-Bionic Energy Accumulator EVO

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl