Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 250,00 zł.

X-BIONIC® The Trick® 4.0

 

W asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy dla Ciebie męską odzież termoaktywną X-BIONIC The Trick® 4.0. Kolekcja ta w wariantach Running oraz Biking (biegowym i rowerowym) została wprowadzona na rynek dla wszystkich entuzjastów aktywnego spędzania wolnego czasu.

Złóż swój zestaw z getrów i koszulki X-BIONIC The Trick® 4.0 Biking lub Running. Dopasuj odzież termoaktywną do swojego ulubionego sportu i ciesz się większą efektywnością oraz skuteczniejszym chłodzeniem od pierwszego użycia.

Na czym polega niezwykłe działanie odzieży męskiej X-BIONIC The Trick® 4.0? Odpowiedź jest jedna - na sprytnym triku. Otóż, na całej długości kręgosłupa umieszczono w koszulkach i getrach specjalny panel imitujący stan przegrzania organizmu, który niezwłocznie po odebraniu mylnego sygnału zaczyna produkować większą ilość potu, niż potrzeba w danej chwili. Dzięki temu zabiegowi ryzyko przegrzania organizmu zostało bardzo mocno ograniczone, dzięki czemu cenna energia może zostać wykorzystana nie w celu zachowania odpowiedniej temperatury ciała, a do wykonania pracy o wysokiej jakości.

Na jakość postawiono nie tylko podczas samego użytkowania odzieży męskiej X-BIONIC The Trick® 4.0, lecz przede wszystkim podczas procesu produkcyjnego. Za idealny wzór obrano sobie siatkówkę ludzkiego oka - niezwykle skomplikowany i wyspecjalizowany narząd. Taka jest właśnie tkanina ultra wysokiej jakości - Retina®, która umożliwia jeszcze lepsze działanie odzieży męskiej X-BIONIC The Trick® 4.0.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl